Radyoloji Doktoru Kadıköy

İstanbul Kadıköy semtinde radyoloji doktoru arıyorsanız, sizler için İstanbul Kadıköy deki bazı radyoloji doktorlarının iletişim bilgilerini derledik.

Bu sayfada iletişim bilgilerinin yer almasını isteyen doktor, klinik, hastane ve tıp merkezleri edebiyat01@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirler.

radyoloji

Dr.Hatice ERASLAN
Doktor
Radyoloji – Röntgen

İstanbul Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastahanesi
Göztepe – Kadıköy İstanbul

Yrd.Doç.Dr. H.Zafer AKŞİT
Doktor
Radyoloji – Röntgen

Yeditepe Üniversitesi Hastahanesi
Devlet Yolu Ankara Cad. 102/104 Kozyatağı – Kadıköy İstanbul

Dr.Sinan ŞAHİN
Doktor
Radyoloji – Röntgen

Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastahanesi
Tıbbiye Cad. Haydarpaşa – Kadıköy – İstanbul İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. basyhack dedi ki:

  Yrd. Doç. Dr. ………… profesyonel,çok zeki,mantıklı,konusunda uluslararası bilgi düzeyine sahip,sağduyulu, pozitif yönde şüpheci ve detaycı,itinalı,ileriyi tahmin edebilen,çok dikkatli,ettiği hipokrat yemininin hakkını tam manasıyla veren saygıdeğer,eşine çok nadir rastlanan mükemmel bir doktor..

 2. basyhack dedi ki:

  Sayın site yetkilisi,
  Eger yorumum da doktorumun adını nokta nokta olarak gösterecekseninz ne diye yayınlıyorsunuz o zaman !!! Lutfen ya yorumumu silin ya da doktorumun adını tam olarak yayınlayın…
  tesekkurler…

 3. admin dedi ki:

  Doktor ismi, hastahane ismi yayımlamıyoruz, bu reklama giriyor. Doktor ismini yayımlamadığımız takdirde yorumunuzu silmemizi istiyorsanız siz de yorumu reklam amaçlı yapmışsınız demektir. Reklam için yapılmayan yorumlarda asl olan bilgidir ve yorum yapan bu ayrıntıya takılmaz.

BİR YORUM YAZ

sağlık