tedavisi, belirtileri, Hakkında Bilgi, Nedir

Bu Önerilerle İpleri Elinize Alın

Yatakta maceraperest misiniz yoksa biraz çekingen mi? Siz de terapistlerin uyarılarına kulak vererek ipleri elinize alabilirsiniz.

Her Duyduğunuza İnanmayın;

Seks terapistleri, “Bir gecede yalnızca vajinal seksle en az üç defa orgazm olduğunu söyleyen arkadaşlarınızın yanında kendinizi kötü hissetmeyin” diyor. Sevgiliniz veya eşinizle birlikte kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın, bu rahatlık sizi yenilikleri denemeye teşvik edecektir. Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre seks hayatlarını çeşitlendiren kadınların, yalnızca düz bir cinsel ilişki yaşayan kadınlara göre daha rahat orgazma ulaştıklarını gösteriyor.

cinselVücudunuzu Keşfedin;

Kendinizi tanıdıkça ve sizi neyin heyecanlandıracağını bilir ve bu sayede partnerinize de, nerenize nasıl dokunması gerektiğini söyleyebilme cesaretini kendinizde bulursunuz. Bu sadece cinsel heyecan ve seksüel uyarılmayla ilgili değildir. Bedeninizde sizi duygusal yönden tatmin edecek noktaları da keşfedebilirsiniz. Bir sonraki seferde duştan sonra bedeninizi kurularken, yumuşak dokunuşlardan mı yoksa sert dokunuşlardan mı hoşlandığınızı keşfedebilirsiniz.

Sibirya Ginsengi Kullanın;

Bilindiği gibi stres seks hayatını olumsuz yönde etkiliyor. Bitkisel destekler stresle başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Mesela Sibirya ginsengi anksiyeteyi azaltır, enerji verir ve cinsel organlara kan akışını hızlandırır. Seksle sonlanacak bir randevunun bir hafta öncesinden ginseng kullanmayı deneyebilirsiniz.

Seks Öncesi Duş Alın;

Akşam yatağa girmeden önce alınan sıcak ve bol buharlı bir duş, temizliğin dışında sıcak su kanın cilt yüzeyine daha yakın pompalanmasını sağlıyor ve hassasiyeti güçlendiriyor. Sıcak bir duşun ardından sevgilinizin ya da eşinizin dokunuşlarına, öpücüklerine daha duyarlı olacak ve çekingenliğinizi bir kenara bırakacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güncel Konular