tedavisi, belirtileri, Hakkında Bilgi, Nedir

Gribal Enfeksiyonlara Veldona Pastil

Avustralyalı bilim adamlarının son araştırmaları ile geliştirdikleri “Veldona” adlı pastil, son günlerde tüm dünyayı etkileyen Domuz Gribi de dahil olmak üzere her türlü grip ve nezle gibi rahatsızlıkları ortadan kaldıran etkilere sahip.

Bu bir dönüm noktası

Günümüze değin insanlığın gripten çok fazla muzdarip olduğu gibi önemli sayıda kayıplar da verdi. Her dönemde farklı adlarla tüm dünyada son derece tehlikeli ve öldürücü etkilerle salgınlara sebep oluyor. Avustralya’nın Perth kentindeki western Australia Üniversitesi yeni ve müthiş buluşu ile gribe yakalanmamanız mümkün görünüyor.

88163-MPMucize Protein Bağışıklığı güçlendiriyor

Mikrobiyoloji ve İmmünoloji Bölümü Başkanlığındaki araştırma ekibinin geliştirdiği her türlü gribal enfeksiyonu engelleyen “Veldona” adlı pastil “alfa interferon” adı verilen protein içermesiyle mucize olarak tanımlanıyor.

“Alfa İnterferon” adlı protein bağışıklık sistemini güçlendirerek, virüslere karşı koruma sağlıyor. Bahsedilen protein pastille birlikte alındığında bağışıklık sistemi otomatikman virüs varsayımı ile saldırıya geçiyor. Bu sayede de grip belirtileri ortadan kaldırılmış oluyor.

Üstelik çok ucuz

Pastil deneme aşamalarından sonra çok da ucuz fiyatla piyasaya sürülecek. Mucize proteinli pastil sayesinde gribin bir kaç gün içerisinde bastırılacağı bildiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güncel Konular