tedavisi, belirtileri, Hakkında Bilgi, Nedir

Velasmooth ile Selülitlerden Kurtuluyoruz

İlerleyen yaşımız vücudumuzda bir çok değişikliği de beraberinde getirir. Kilo alma, karın bölgesinde yağlanma gibi vücudumuzda meydana gelen değişimlerden birisi de selülit problemidir. Selülit kadınların korkulu rüyasıdır. Sütun gibi bacakların yaşımıza oranla portakal kabuğu görünümü almasını hiç bir kadın istemez ama ne yazık ki selülitle başa çıkmak hiç de kolay değildir.

Selülit problemi bacaklarımızı, kollarımızı esir almadan önce düzenli spor yaparak, sağlıklı beslenmeye dikkat ederek önlem alabiliriz. Peki bacaklarında selülit oluşmuş bayanlar için yolun sonu mudur? Elbette değildir. İlerleyen teknoloji sayesinde artık kimse selülitli bacaklarla yaşamak zorunda değil.

selülit

Bir selülit savaşçısı Velasmooth!

Velasmooth FDA (Amerikan Besin ve İlaç Dairesi) tarafından onaylı ilk bölgesel inceltme cihazı olup, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın selülit tedavisinde başarısı kanıtlanmış bir yöntemdir.

Bu yöntemle selülit görünümü gözle görülür derecede azaltılmış hatta yok edilmiştir. Estetik dünyası için adeta bir mucize olan bu yöntem tüm dünyada başarı ile uygulanmaya devam etmektedir.

Velasmooth tedavisi nasıl uygulanır?

Velasmooth radyo frekans  mekanik doku masajı ve elektro optik sinerji ve vakum bileşimiyle oluşturulan bir yöntem olup, derinin alt tabakasına derinlemesine inerek yağ dokusunu parçalar. Selülit görünümüne neden olan yağ tabakaları Velasmooth sayesinde parçalanmış olur.

Uygulama aşamasında geniş bir ısı yayan Velasmooth yöntemi yağ dokusunun ısınarak metabolizmada harekete geçmesini sağlar ve böylece vücutta biriken yağlar erirken geriye gözle görülür bir incelme ve yumuşak bir cilt kalır.

Velasmooth’un uygulama alanları neresidir?

Bu yöntemle bacak ve basenlerinizdeki selülit oluşumunda kurtulabildiğiniz gibi, üst kol sarkmaları, karın yağları, yüz ve boyunda meydana gelen sarkmalar içinde kullanılan sağlıklı bir yöntemdir.

Sadece inceltme değil yaydığı ısı sayesinde deriyi germe özelliğini de sahip olan bu yöntemle yüz ve boyun bölgenizde oluşan sarkmaları tedavi ettirebilirsiniz.

Neden Velasmooth yöntemini tercih etmeliyim?

-Kısa ve görünür sonuçlar bu yöntemi tercih etmedeki en temel unsurdur. Bir çok bağımsız araştırmalarda Velasmooth yöntemi selülitli bölgelere uygulanmış ve her seferinde başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Böylesine eksin sonuç alınıyor olması bu yöntemi seçmedeki en önemli belirleyicidir.

-Güvenli bir yöntem olması ise bir diğer nedendir. FDA onaylı olan bu yöntem son derece güvenlidir.

-Uygulama aşamasında herhangi bir ağrı, acı hissedilmemesi, tıpkı bir masaj yapılıyor hissi verilerek işlemin sürdürülmesi bir diğer tercih nedenidir. Bu tedavi yöntemi size acı değil aksine huzur vererek selülitlerinizden kurtulmanızı sağlar.

-Uygulama sonrası herhangi bir çorap, elbise gibi aparatlar kullanmanız gerekmez.

-Diğer vakumlu tedaviler kılcal damarlı bölgelere uygulanamazken Velasmooth yönteminde böyle bir kısıtlama yoktur. Bu da velasmoothun uygulama alanını genişletir.

Velasmooth uygulaması ne kadar sürer?

Selülitin yoğunluğuna göre değişen seans süreleri vardır ancak genellikle haftada 2 kere uygulanır ve 8-16 seansta tatmin edici bir sonuç alınır.

Bu yöntemin bir güzel yanı da seanslar devam ederken selülit görünümünün gözle görülür derecede azaldığını fark edecek olmanızdır. Yani tedavi tamamlanmadan sonucun etkili olduğunu görecek ve bundan keyif alacaksınız.

Tedavi sonrası tekrar selülit oluşumu gerçekleşir mi?

Tedavi sonrası tekrar selülit oluşmaması için aylık seanslara gidebilirsiniz. Bunun dışında doktorunuzun önereceği bakım tedavilerini kullanma sıklıklarını giderek azaltarak kullanmanız önerilir. Ama selülit oluşmasını engellemek için en güzel yöntem düzenli beslenme ve sporla kalori yakımı sağlamaktır.

Hoşça kalın, Sağlıkla kalın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güncel Konular